215/55R17 94H ALPIN 6

MICHELIN

215/55R17 94H ALPIN 6

215/55R17 94H ALPIN 6

12,400.00 ден

На лагер

12,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015662 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: