225/55R16 95V ROAD PERFORMANCE

RIKEN

225/55R16 95V ROAD PERFORMANCE

225/55R16 95V ROAD PERFORMANCE

4,590.00 ден

На лагер

4,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014371 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: