175/65R14 82T BRAVURIS

BARUM
-10%

175/65R14 82T BRAVURIS

175/65R14 82T BRAVURIS

3,249.00 ден

На лагер

3,249.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500092 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: