195/55R15 85H QUARTARIS 5

BARUM

195/55R15 85H QUARTARIS 5

195/55R15 85H QUARTARIS 5

5,220.00 ден

На лагер

5,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500111 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: