205/55R17 95V BRAVURIS XL FR

BARUM
-10%

205/55R17 95V BRAVURIS XL FR

205/55R17 95V BRAVURIS XL FR

6,759.00 ден

На лагер

6,759.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500126 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: