195/60R15 88T SNOW

RIKEN

195/60R15 88T SNOW

195/60R15 88T SNOW

3,800.00 ден

На лагер

3,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015312 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: