215/55R17 98V WINTER XL

TAURUS
-10%

215/55R17 98V WINTER XL

215/55R17 98V WINTER XL

4,689.00 ден

На лагер

4,689.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015320 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: