245/45R17 95Y PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

245/45R17 95Y PremiumContact 6

245/45R17 95Y PremiumContact 6

10,296.00 ден

На лагер

10,296.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011035 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: