215/45R16 90V HIGH PERFORMANCE XL

TAURUS

215/45R16 90V HIGH PERFORMANCE XL

215/45R16 90V HIGH PERFORMANCE XL

4,060.00 ден

Out of stock

4,060.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014619 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

90

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: