225/45R17 94V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

225/45R17 94V QUARTARIS 5 XL FR

225/45R17 94V QUARTARIS 5 XL FR

5,840.00 ден

На лагер

5,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500161 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: