175/70R14 84T QUARTARIS 5

BARUM

175/70R14 84T QUARTARIS 5

175/70R14 84T QUARTARIS 5

4,240.00 ден

На лагер

4,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500095 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: