195/65R15 95H HIGH PERFORMANCE XL

TAURUS
-5%

195/65R15 95H HIGH PERFORMANCE XL

195/65R15 95H HIGH PERFORMANCE XL

3,059.00 ден

На лагер

3,059.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014515 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: