185/60R14 82T Quartaris 5

BARUM

185/60R14 82T Quartaris 5

185/60R14 82T Quartaris 5

3,770.00 ден

На лагер

3,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023927 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: