185/60R14 82T SNOWTIME B2

RIKEN

185/60R14 82T SNOWTIME B2

185/60R14 82T SNOWTIME B2

3,180.00 ден

На лагер

3,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010143 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: