225/45ZR17 94Y UHP TA

TAURUS
-5%

225/45ZR17 94Y UHP TA

225/45ZR17 94Y UHP TA

3,733.50 ден

На лагер

3,733.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014506 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: