235/55R18 100V BRAVURIS FR

BARUM

235/55R18 100V BRAVURIS FR

235/55R18 100V BRAVURIS FR

8,430.00 ден

На лагер

8,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500188 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: