215/45 R18 93Y Proxes Sport 2 XL

TOYO

215/45 R18 93Y Proxes Sport 2 XL

215/45 R18 93Y Proxes Sport 2 XL

8,410.00 ден

На лагер

8,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500735 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Sport 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: