225/40R19 93Y UHP TA

TAURUS

225/40R19 93Y UHP TA

225/40R19 93Y UHP TA

5,140.00 ден

На лагер

5,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500702 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Додадовте производ во Вашата кошничка: