235/45R17 97Y UHP XL TA

TAURUS

235/45R17 97Y UHP XL TA

235/45R17 97Y UHP XL TA

4,790.00 ден

На лагер

4,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014508 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: