235/45R17 97Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

235/45R17 97Y Hectorra 5 XL FR

235/45R17 97Y Hectorra 5 XL FR

5,780.00 ден

На лагер

5,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504101 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: