235/45R18 98V S954 XL

TOYO
-10%

235/45R18 98V S954 XL

235/45R18 98V S954 XL

8,460.00 ден

На лагер

8,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020821 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: