235/45R18 98V POLARIS 5 XL FR

BARUM

235/45R18 98V POLARIS 5 XL FR

235/45R18 98V POLARIS 5 XL FR

9,190.00 ден

На лагер

9,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502589 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: