235/45R18 98V SNOW XL RI

RIKEN

235/45R18 98V SNOW XL RI

235/45R18 98V SNOW XL RI

6,240.00 ден

На лагер

6,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016487 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: