205/55R17 95V WINTER XL TA

TAURUS

205/55R17 95V WINTER XL TA

205/55R17 95V WINTER XL TA

4,960.00 ден

На лагер

4,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015521 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: