205/55R17 95V SNOW XL RI

RIKEN

205/55R17 95V SNOW XL RI

205/55R17 95V SNOW XL RI

4,960.00 ден

На лагер

4,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015522 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: