205/55R17 95H ALPIN 6 MI XL TL

MICHELIN
-10%

205/55R17 95H ALPIN 6 MI XL TL

205/55R17 95H ALPIN 6 MI XL TL

10,755.00 ден

На лагер

10,755.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502088 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: