185/65R15 92V CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

185/65R15 92V CROSSCLIMATE 2 XL

185/65R15 92V CROSSCLIMATE 2 XL

6,201.00 ден

На лагер

6,201.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500484 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: