215/55 R18 99V Proxes Comfort XL

TOYO

215/55 R18 99V Proxes Comfort XL

215/55 R18 99V Proxes Comfort XL

8,500.00 ден

На лагер

8,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500741 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: