225/45R18 95Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/45R18 95Y PILOT SPORT 5 XL

225/45R18 95Y PILOT SPORT 5 XL

11,367.00 ден

На лагер

11,367.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500512 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: