215/65R16 98H BRAVURIS FR

BARUM

215/65R16 98H BRAVURIS FR

215/65R16 98H BRAVURIS FR

6,540.00 ден

На лагер

6,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500147 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: