215/60R16 99H SNOW XL

RIKEN

215/60R16 99H SNOW XL

215/60R16 99H SNOW XL

4,860.00 ден

На лагер

4,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015321 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: