265/40R21 105V S954S TL XL

TOYO

265/40R21 105V S954S TL XL

265/40R21 105V S954S TL XL

17,260.00 ден

На лагер

17,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023181 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: