265/40R21 105V WR SUV 4 XL

NOKIAN

265/40R21 105V WR SUV 4 XL

265/40R21 105V WR SUV 4 XL

20,810.00 ден

На лагер

20,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018273 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: