265/40R21 105V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

265/40R21 105V PILOT ALPIN 5 SUV XL

265/40R21 105V PILOT ALPIN 5 SUV XL

25,680.00 ден

На лагер

25,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023952 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: