CONTINENTAL
-10%

265/40R21 105V TS860S XL

265/40R21 105V TS860S XL

Original price was: 23,680.00 ден.Current price is: 21,312.00 ден.

Out of stock

Original price was: 23,680.00 ден.Current price is: 21,312.00 ден.

Availability: Нема на залиха SKU: AA016168 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

RR

C

Профил

WR

C

Дијаметар

Noise

73B

Сезона

Бренд

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V