235/50R19 99W PROXES SPORT SUV

TOYO
-10%

235/50R19 99W PROXES SPORT SUV

235/50R19 99W PROXES SPORT SUV

9,585.00 ден

На лагер

9,585.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022456 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: