255/55R18 109V SUV WINTER XL TA

TAURUS
-10%

255/55R18 109V SUV WINTER XL TA

255/55R18 109V SUV WINTER XL TA

8,073.00 ден

На лагер

8,073.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015328 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: