225/65R17 102H WINTER TA

TAURUS

225/65R17 102H WINTER TA

225/65R17 102H WINTER TA

5,940.00 ден

На лагер

5,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023755 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: