225/65R17 106H POLARIS 5 XL

BARUM

225/65R17 106H POLARIS 5 XL

225/65R17 106H POLARIS 5 XL

8,990.00 ден

На лагер

8,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502246 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: