195/65R15 95H ROAD PERFORMANCE XL

RIKEN

195/65R15 95H ROAD PERFORMANCE XL

195/65R15 95H ROAD PERFORMANCE XL

3,250.00 ден

На лагер

3,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014516 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: