215/55R16 97H SNOW XL

RIKEN

215/55R16 97H SNOW XL

215/55R16 97H SNOW XL

4,720.00 ден

На лагер

4,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015318 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: