225/50R17 98V SNOW XL RI

RIKEN

225/50R17 98V SNOW XL RI

225/50R17 98V SNOW XL RI

5,300.00 ден

На лагер

5,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015572 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: