225/50R17 98V WINTER XL TA

TAURUS

225/50R17 98V WINTER XL TA

225/50R17 98V WINTER XL TA

5,460.00 ден

На лагер

5,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015303 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: