225/50R17 98H WinterContact TS870 XL FR

CONTINENTAL

225/50R17 98H WinterContact TS870 XL FR

225/50R17 98H WinterContact TS870 XL FR

11,650.00 ден

На лагер

11,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023977 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

RR

C

Профил

50

WR

B

Дијаметар

R17

Noise

70B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: