225/50R17 98H PILOT ALPIN 5 ZP XL

MICHELIN

225/50R17 98H PILOT ALPIN 5 ZP XL

225/50R17 98H PILOT ALPIN 5 ZP XL

12,690.00 ден

На лагер

12,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503168 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: