225/50R17 94H FR WinterContact TS850P AO

CONTINENTAL

225/50R17 94H FR WinterContact TS850P AO

225/50R17 94H FR WinterContact TS850P AO

9,130.00 ден

На лагер

9,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010689 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: