225/50R17 94H ALPIN A4 ZP MOE

MICHELIN
-10%

225/50R17 94H ALPIN A4 ZP MOE

225/50R17 94H ALPIN A4 ZP MOE

10,278.00 ден

На лагер

10,278.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502616 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

ALPIN A4 ZP MOE

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: