175/65R14 86H ALL SEASON XL RI

RIKEN

175/65R14 86H ALL SEASON XL RI

175/65R14 86H ALL SEASON XL RI

2,790.00 ден

На лагер

2,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019092 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: