175/65R14 82T MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-10%

175/65R14 82T MP62 ALL WEATHER EVO

175/65R14 82T MP62 ALL WEATHER EVO

2,808.00 ден

На лагер

2,808.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500354 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: