185/55R15 82H MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR

185/55R15 82H MP62 ALL WEATHER EVO

185/55R15 82H MP62 ALL WEATHER EVO

5,090.00 ден

На лагер

5,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500361 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: